Wasze strony

Aktualności

 
Klinika Biznesu – zapraszamy do udziału w projekcie 2015-01-09 11:17

Przypominamy, że w dalszym ciągu możecie Państwo skorzystać z naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu osobiście lub pod numerem tel. 74 645 01 31.

więcej »

Klinika Biznesu – w dalszym ciągu trwa 2014-12-01 13:49

Zgodnie z umową o dofinansowanie projekt „Klinika Biznesu” formalnie dobiegł końca. Nie oznacza to jednak, że nie możecie Państwo korzystać z naszych usług. W dalszym ciągu można skorzystać z 4 świadczonych przez nas usług (Virtual spot, Moderator kooperacyjny, Kompilator finansowy, Menadżer finansowy).

Dziękujemy za pozytywne ocenienie naszej współpracy i zapraszamy do kontaktu osobiście lub pod numerem tel. 74 645 01 31.

więcej »

Konferencja kończąca projekt już za nami! 2014-11-18 08:58

To dzięki Wam drodzy Klienci, dzięki zaufaniu oraz naszej i Waszej pracy osiągnęliśmy maksimum satysfakcji. Serdecznie dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna...

więcej »

Klinika Biznesu - Czas podumowań! 2014-11-12 14:27

Nadszedł czas podsumowania naszej wspólnej 5 letniej przygody oraz podziękowania wszystkim tym, bez których projekt nie odniósłby tak dużego sukcesu, którym możemy cieszyć się wspólnie!

więcej »

Ekoinnowacje w Krakowie 2014-03-24 14:02

Czym są ekoinnowacje? Jak ocenić innowacyjny pomysł? Czy warto go wdrożyć i jak nim zarządzać? Odpowiedzi na te pytania padną już niebawem. W kwietniu w Krakowie w ramach projektu „Ekokreatywni, czyli od pomysłu do wdrożenia“ rozpoczyna się cykl szkoleń dotyczący ekoinnowacji, wspierania rozwoju projektów opartych na badaniach naukowych, rozwiązaniach innowacyjnych oraz zaawansowanej technologii.

więcej »

Zakończenie naboru do projektu 2013-11-08 12:35

W związku z wyczerpaniem ilości umów możliwych do podpisania, nabór do projektu Klinika Biznesu zostaje zakończony.

więcej »

Nowe dotacje dla firm! 2013-08-13 10:39

Już we wrześniu i październiku ruszają dwa nabory na dotacje dla firm z sektora MŚP. Nabór wniosków organizuje Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca, w ramach działania 1.1.D i 1.1.E

więcej »

Konferencja: Dlaczego warto budować energooszczędnie? 2013-05-29 09:23

Jak otrzymać dotację na budowę domu energooszczędnego?

Chcesz wybudować dom jednorodzinny, ale obawiasz się, że będzie dużo droższy od standardowego?

Budownictwo energooszczędne: zbędny luksus czy ekonomiczna konieczność?

Zapraszamy na konferencję dotyczącą budownictwa energooszczędnego. W ramach spotkania dowiesz się jak  powinien wyglądać Twój projekt, jak budować ekonomiczne, jakie warunki należy spełnić aby otrzymać dofinansowanie oraz poznasz najnowsze technologie w budownictwie energooszczędnym.

więcej »

Dołącz do Ekokreatywncyh 2013-01-24 09:58

Właśnie ruszyliśmy z nowym projektem Eko-Kreatywni Przedsiębiorczy Projektanci Przyszłości. Jest on przeznaczony dla obecnych oraz przyszłych architektów i projektantów.  W ramach projektu obecnie poszukujemy chętnych do udziału w konkursie w ramach którego można otrzymać bezpłatną wizualizację domu. Jeśli posiadacie działkę budowlaną i nie macie pomysłu na to jaki wybudować dom możecie zgłosić ją do konkursu, a nasze zespoły projektowe przygotują koncepcję domu którego utrzymanie będzie niższe niż tradycyjnego domu. Więcej o konkursie www.ekokreatywni.fea.pl i polub nas na facebooku www.facebook.com/Ekokreatywni

więcej »

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego